Головна » Твори » Повісті » Щоденник

Щоденник. 21.07.2011

В неділю я була щаслива. З Джередом було так спокійно, легко, затишно. Думала про те, що мало не втратила сім'ю. І як добре, коли поряд мій чоловік. Тільки недовго все це пробуло. Уж в понеділок я лежала біля нього і думала – каже мені правду чи знову бреше. Може, це зі мною щось не так? Хоча з другого боку – він же брехав. І не раз. Довіру важко повернути. Я подзвонила Фібі, спитала, як можна визначити – бреше Джеред чи ні. Вона запропонувала кілька варіантів. Але вони мені не дуже. Пообіцяла подумати. От тепер і чекаю,доки придумає.

І все одно мені зараз добре з ним. Прокинулась сьогодні – моя голова на його животі. І було таке почуття… Важко передати словами. Я люблю його. Думала про роботу, що час вже зайнятися Королівством. Джеред зупиняє мене – нічого термінового не має. Можна відпочити.

Джейк 14-ого і 18-ого здавав екзамени в університет. З понеділка почнуть надсилати листи з повідомленням – поступив чи ні. Здається, не писала про це. Джейк вибрав спеціальність «Народознавство», щоб краще пізнати істот, які живуть в цьому Королівстві.

Скільки всього сталося за рік! Як я починала – люблю, божеволію. А тепер…

Від October And April до Sail Away.

Категорія: Щоденник | Додав: Margota (21.07.2017)
Переглядів: 323 | Теги: Джейк, любов, Джеред, Брехня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar