Головна » Твори » Повісті » Щоденник

Щоденник. 9.12.2011

Відчайдушна спроба врятувати сім'ю. Я змінила зовнішність, назвалась іншим ім'ям і ніби приїхала в гості до Джейка. Я хочу бути з Джередом. Мені так його не вистачає.

Мені так важко зараз – ніби у себе вдома, але для всіх чужа. Тільки Джейк знає і Джедія впізнає. А Джеред дивиться так, ніби мене немає. Я не можу користуватися чарами, приходити до дочки, коли захочу, не можу зайти у свою кімнату. І навіть не знаю, чи з цього щось вийде. Вчора випадково зустрілись в бібліотеці. Так хотілось обійняти його. Але між нами стіна хоч так,хоч інак. Ми вже півроку не розмовляли. Ми не ділилися почуття, думками і подіями. Спілкування стало формальним. Мені від цього погано. Йому теж. Вчора він спитав мене – як чужу Марго – чому я тут. Розповіла йому нашу історію – любимо одне одного, але не довіряємо, описала свої почуття і бажання. Здається, він мене почув. Не знаю, що робитиму далі. В мене не має плану.

She doesn’t have a plan

To make her boyfriend understand.

Мені запропонували вийти заміж. З місяць тому. Після цього я уникаю ту людину. Частково це – спокуса. Жити, ні за що не переживаючи. Без любові, зате з пристрастю. Тільки зараз я хочу бути з Джередом. На 28-е ми запрошені до Джейка додому. Якщо нічого не зміниться… Коли ми перестали розуміти одне одного? Коли стали чужими?

Категорія: Щоденник | Додав: Margota (09.12.2017)
Переглядів: 267 | Теги: Довіра, спроби, Сім'я, Джеред | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar