Головна » 2017 » Березень » 23 » Зустріч в бібліотеці
15:48
Зустріч в бібліотеці

Рівно тиждень тому, 16 березня, в Борзнянській районній бібліотеці відбулася зустріч з поетами та письменниками Борзнянського району.

Найпершою презентувала свої нові збірки віршів «Відблиск синіх пожеж» та «За літами літа» жителька с. Високе - Ніна Василенко.

Наступною виступила Валентина Іващенко з своєю працею «Головеньки – село православне». Ця книга мене дуже здивувала. По-перше, ніколи не думала, що історія звичайного села може бути такою цікавою. По-друге, що Валетина Іващенко працювала сама на чистому ентузіазмі кілька років. Їздила в архів, бібліотеки, розпитувала людей, збирала фотографії, історії. Захоплююче.

Третьою свою книгу - збірку оповідань «Кохання з особливими потребами» - презентувала Оксана Костенецька. Було прочитано лиш одне оповідання - згадки автора про матір.

Окрім презентантів виступила з вітаннями поетеса Ольга Анцибор, чиє інтерв'ю ви можете прочитати на цьому сайті.

А потім виступила і я, Маргарита Старжевська. Прочитала твори, яких ще не має не сайті: казку "Хтось", вірш "Зірка в серце впала", присвячений драмі Лесі Українки "Лісова пісня", та переклад пісні, виконаної Девідом Боуї "Wild Is The Wind".

Після мене читала свої вірші поетеса Ірина Мисник.

Всі фотографії цієї зустрічі ви можете переглянути тут.

Переглядів: 626 | Додав: Margota | Теги: письменник, виступ, збірка, вірш, казка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar