Головна » Твори » Казки » Синій птах

Синій птах. Четверта частина

Раптом почулася музика, яка тягнула до себе. Ігор і Елла, зачаровані мелодією, поскакали до неї. Незабаром вони опинилися на краю прірви, а внизу шуміло море. Десь далеко в морі виднілася якась крапка. Друзі спустилися сходами, що знаходилися неподалік. Внизу на березі стояв човен. Вони сіли в нього і він поніс їх до білої крапки. Це виявилась водяна лілія. В ній сиділа дівчина, яка грала на арфі. Побачивши їх, вона промовила:
 

- Я так давно не бачила людей! Побудьте зі мною трохи.
 

Друзі із човна пересіли в лілію.
 

- Хто ти? – спитав Ігор.
 

- Мене звати Еіль. Мене викрав злий чаклун и тримає під водою. Тільки раз на рік він дозволяє вийти мені на поверхню. Посидьте зі мною трохи.
 

І Еіль знову почала грати на арфі. Ігор і Елла відчули втому, їм захотілося спати. Невдовзі сон їх зморив і вони заснули на пелюстках лілії.
 

Прокинулись в якийсь кімнаті. В них були зв’язані руки і ноги. Замість повітря кімнату наповнювала вода. В ній не було нічого, крім великої каструлі, в якій щось кипіло.
Почулися кроки. В кімнату зайшла Еіль.

 

- Ось ви й попалися! Тепер будете мучитись, як мучилась я. Він повинен був стати. А ти, дівчисько, зруйнувала мої плани. Він був монстр і мав ним залишатися. За те, що ти забрала його у мене, я продам тебе найогиднішому гаду, що живе в морі.
 

Сказавши це, вона взяла величезну каструлю і вийшла. Друзі зрозуміли, що це та сама відьма, яка зачарувала королівство Іорана. 
 

- Дивись, - шепнув Ігор, - у неї ніж випав.
 

І справді біля дверей лежав ніж. Ігор поплив до нього, взяв зубами і повернувся назад. Елла перерізала хлопцю мотузки. Звільнивши руки, Ігор перерізав мотузки у себе на ногах. Потім звільнив Еллу. Вони випливли із кімнати через вікно і побачили кому було те вариво із каструлі. Внизу спали напівтварини-напіврослини. Це були морські собаки.
 

Друзі попливли до гори каміння, щоб сховатися. А до дому відьми прибували різні чудища. І, мабуть помітили їхню втечу, бо відв’язали собак, і ті натрапили на їхній слід. Раптом їх огорнув волошковий дим і вони стали рибами. Друзі сховалися у водоростях. Собаки, трохи пошукали і повернулися назад.
 

Ігор і Елла почали підійматися і бачили як розлучені гості спалили відьму.
 

Як тільки вони вдихнули повітря, знову стали людьми і попливли до берега. Випливши на берег, піднялися вверх, сіли на коней і помчали чимдуж від цього місця.

Категорія: Синій птах | Додав: Margota (31.08.2015)
Переглядів: 311 | Теги: море, синій птах, Відьма, казка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar